Nakupujete v obchůdku chráněné dílny. Děkujeme za podporu, váš tým GREEN SMILE.

Chráněná dílna GREEN SMILE / firma MISTKA SEWING s.r.o.

Vítejte na stránkách našeho e-shopu.

Chránéná dílna Havířov, OstravaJsme malý sociální podnik, nebo chcete-li lidově řečeno chráněná dílna, která tvoří v Havířově. Značku GREEN SMILE jsme vytvořili v roce 2019. Hezky si na to vzpomínáme, neboť ty začátky byly opravdu divoké, bez praxe, bez zkušeností, bez znalostí podnikání, ale finálně si říkáme, že když jsme přežili koronu, přežijeme už všechno. Ta nám tedy dala zabrat, ale také nás nejvíce posunula v každém možném směru. Je jasné, že je to díky vám, našim zákazníkům a odběratelům či firmám, kteří u nás neustále nakupujete a jste nám věrní. Nové zákazníky tímto vítáme ♥.

A co u nás naleznete? Věnujeme se primárně obalům na jídlo. Najdete u nás pytlíky na chleba, svačinové kapsy, ale také vaky na svačinu nebo na hory. Pomalu jsme začali naše portfolio rozšiřovat o plecháčky, termohrnky, láhve, obaly na plavky nebo jógu, a dokonce i sešity či složky na dokumenty.

Tvoření nás baví, ruku v ruce s ekologií, vždyť to byla naše primární myšlenka, ale finálně jsme se nějak rozhoupli a udělali i pár praktických věcí, ze kterých máme velkou radost. Viděli jste už naše podsedáky, které jsou vytvořeny téměř ze 100% z odpadu?

Kromě toho máme krásně vybavenou dílnu s novými šicími stroji. Firemní klientele jsme schopni vytvořit nabídku na míru. Zároveň firmám dokážeme poskytnout náhradní plnění na nákup výrobků, které budou mít skutečnou hodnotu a smysl. Všechny naše výrobky obrandujeme a už se z nich můžete jen těšit. Vyráběli jsme takto vánoční dárky pro firmy od Ostravy až po Prahu.

Oslovte nás. Bude nám ctí vytvořit pro vás krásné ekologické i užitečné předměty a obaly, kterými se budete pyšnit široko daleko.

Chcete s námi spolupracovat? Napište nám mail na spoluprace@green-smile.cz, nebo info@green-smile.cz, budeme se těšit.

A teď přímo o nás.

Věrka: duše dílny, která zvládá maily, eshop i šití. Co je třeba to vyřídí, rychle a efektivně.
Dáša: nové produkty jí jdou jako od ruky. Připraví střihy, zaučí dívky a novinky jsou na světě.
Naďka: taková naše rychlošička. Třeba splnit zakázku do tří dnů? Naďka dělá zázraky na počkání.
Michaela: zakladatelka, která je naší marketingovou specialistkou, ale ráda s vámi probere i business nebo obchodní nabídku.
Zuzana: píše projekty, které mají úspěch, ale ráda se s vámi pobaví i o obchodu.