Nakupujete v obchůdku chráněné dílny. Děkujeme za podporu, váš tým GREEN SMILE.

Funkční pytlík na chleba (velký) - Žluté květiny

Pytlík na chleba s membránou s potiskem žlutých květin.

490 Kč 404,96 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Kód: VCH8
Funkční pytlík na chleba (velký) - Žluté květiny

Detailní popis produktu

Funkční obal na pečivo z chráněné dílny GREEN SMILE je užitečný pomocník, díky kterému zůstává chléb déle čerstvý. Tento pytlík na chleba jsme navrhli tak, aby díky trojímu složení chléb dýchal pomaleji, nezapařoval se a neplesnivěl.

Jeho použití je velmi jednoduché, stačí pokud chléb vložíte do sáčku, vrchní okraj třikrát srolujete a zacvaknete sponu. Díky této vychytávce se vzduch dovnitř sáčku dostane jedině přes 3 vrstvy, čímž bude jeho vysychání výrazně zpomaleno. Ve srovnání s klasickým bavlněným pytlíkem může jít až o 4 dny, záleží však na kvalitě a složení chleba.

Velkou výhodou tohoto funkčního pytlíku na pečivo je, že při správném použití se nemusíte bát, aby chléb v sáčku zplesnivěl. Plísně se totiž tvoří jen tam, kde je vlhko z důvodu nedostatku vzduchu. Doporučujeme proto měnit polohu pečiva v sáčku, čímž myslíme nenechávat jej v jednom místě příliš dlouho, například položený na stole bez pohnutí 2 až 3 dny. Pokud chleba ze strany stolu nebude dýchat může se vytvořit „efekt plastového sáčku“ a chléb se zapaří. V ostatních případech se však tvorby plísně nemusíte bát.

Tato chlebokapsa o rozměrech 29x45 cm, je ideální pro skladování chleba o váze cca 900g a více. Jeho hlavní výhodou je, že pokud kupujete polovičku chleba nebo malý chléb, kapsu můžete srolovat vícekrát a nezabere moc místa. Tato velikost je velmi univerzální a hodí se v každé situaci.

Péče a doporučení: sáček doporučujeme prát ručně s přípravky bez přidaných vůní. V ideálním případě stačí, když jednou za čas necháte chlebokapsu odmočit v teplé vodě s eko přípravkem nebo bez a následně sáček osprchujete. Před vložením nového pečiva vytáhněte membránu ven po okraj kapsy (viz obrázek), otřepte ji rukou nebo vytřete hadříkem. Do kapsy dávejte pouze 100% studený chléb (nikdy ne teplý nebo čerstvě upečený).Praní v pračce je možné, ale nedoporučujeme jej. Častým praním může dojít ke snížení funkčnosti materiálů. Sáček nežehlete ani nebělte.

Správným skladováním pečiva přispíváte nejen k delší měkkosti, ale také ke zdravotní nezávadnosti. Pokud jste zvědaví, proč v žádném případě nedoporučujeme skladování chleba v plastovém sáčku, přečtěte si krátký článek v blogu, kde je jasně vysvětlena tato problematika. Článek naleznete ZDE.

Návrh bez názvu (30)Návrh bez názvu (31)

Shrnutí výhod:

- Funkční kapsa na chleba od GREEN SMILE může prodloužit čerstvost chleba až o 4 dny (ve srovnání s bavlnou).
- Na rozdíl od sáčku je minimální šance, že chléb zplesniví.
- Zdravé uchovávání pečiva.
- Šetrné k životnímu prostředí - pytlíky lze opakovaně používat.
- Jednoduchá údržba.
- Evropské materiály.
- Atestovaný výrobek pro kontakt s potravinami na SZÚ.
- Výrobek z chráněné dílny.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pytlíky na chleba
Záruka: 2 roky
Složení: 100% polyester
Rozměr: 29x45 cm
Praní: ruční, max 30°C
Atestace pro potraviny: áno

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
1x
4
1x
3
1x
2
1x
1
0x

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: