Potřebujete poradit?

GREEN SMILE Obal na knihu - Bohyně

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
- GREEN SMILE Obal na knihu - BohyněSkladem 2 ks320 Kč264 Kč bez DPH
Látkový obal na knihu je krásným doplňkem, díky kterému vystoupíte z davu a budete jedinečný.
Jeho vnější část je ušita z nepromokavého polyesteru, tedy dostatečně chrání váš diář nebo povídku či román, který právě čtete.
Vnitřní podšívka je z pevného materiálu, který byl vyřazen z oděvního průmyslu kvůli malým vadám, které samozřejmě na obalu nevidět. Našim přístupem chceme ukázat, že i zdánlivě nepoužitelné materiály si zaslouží druhou šanci a umíme je využít v náš prospěch.
Chcete obal někomu darovat? Vyberte si z nabídky personalizovaných štítků, které naleznete v naší nabídce - ZDE. Tímto dárkem 100% potěšíte nejen obdarovaného, ale také naše švadlenky v chráněné dílně.
POPIS: látkový obal na knihu velikosti A5 s nastavitelným zadním dílem s gumičkou pro jakoukoli tloušťku knihy nebo diáře.
Koupí produktů značky GREEN SMILE podporujete sociální podnik, který zaměstnává osoby s tělesným handicapem, které šijí s láskou a tvoří všechno, co na našem eshopu najdete. Tím pomáháte jak přírodě, tak i nám. Děkujeme.
Potřebujete poradit?
