Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 9:00-15:30 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Jsme chráněná dílna

Vitajte na stránkach nášho eshopu

Jsme sociální podnik z Moravskoslezského kraje, který s láskou propojuje ekologický způsob života a pomoc lidem.

Značka GREEN SMILE je na trhu od prosince 2019, kdy jsme přijali našeho prvního zaměstnance - paní Jiřinku. Od té doby nás pohání zejména touha rozvíjet se, pomáhat, tvořit a přijmout víc nových členů týmu, kteří mají zdravotní problémy a často jsou důsledkem svého handicapu znevýhodnění na trhu práce.

Naší společnou snahou je přispět k laskavějšímu a smysluplnějšímu světu. Všechny produkty, které u nás najdete, jsou šité s radostí a dobrou náladou, protože u nás se pracuje nejen rukama, ale i srdcem.

 

Náš příběh

Miška/ balím zásilky, šiju, fotím, komunikuji s Vámi na sociálních sítích a všechno mě to baví.

Myšlenka založení sociálního podniku se mi zrodila v hlavě koncem roku 2018, když jsem v Cieszyně pracovala jako dobrovolník na festivalu Svátek čaje. Moje kolegyně Martinka, která má velmi vážný handicap, mi byla jednou z největších inspirací.

Sled následných událostí a pár dobrovolnických i projektových aktivit mě přivedlo až k podnikatelskému centru v Havířově, kde jsme s ředitelskou centra Zuzkou začaly na mých plánech pracovat.

I když jsem původně do Cieszyna vycestovala jenom na rok, vše se během toho roku začalo měnit. Nakonec mě tu sice udržela láska, ale i tak jsem věděla, že pokud zůstanu, budu chtít tvořit něco smysluplného.

Jiřka/ šiju pro Vás produkty 

Pro GREEN SMILE pracuji velmi ráda. Nejen, že tvoříme produkty, ze kterých mám dobrý pocit, ale šití v dílně s tak dobrou atmosférou je úplně super. Nejvíc mi vyhovují pracovní podmínky a pracovní doba, na které se dá v pohodě dohodnout. V dílně se cítím uvolněně a nejsem vystresovaná z nesplnitelných norem, protože žádné nemáme. Miška je spíš parťačkou a kamarádkou, která nemá nejmenší problém sednout si za šicí stroj a pomoct mi, když máme hodně práce.

Novinky z našeho blogu

Pytlík na chléb v novém provedení
Pytlík na chléb v novém provedení
Přečtěte si jak se o pytlík starat, jak ho prát, proč je rolovací systém velkou výhodou a proč je tato kapsa na chleba nejlepší volbou pro uchovávání ... číst celé
Informace pro zákazníky

Projekt podporovaný MSK

 

 

Jsme členy

 

 

Fakturační údaje
  • MISTKA SEWING s.r.o.
  • Čapkova 13/12, Český Těšín
  • IČO 08279918
  • Ing. Michaela Tkáčová
  • tel.: +420 774 921 097

 

 
Kontakty
Michaela Tkáčová
Michaela Tkáčová
(Po-Pá, 9:00-15:30 hod.)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz